Sziasztok!Lipicenelany vagyok,hamarosan lesznek olyan lovaim amiket majd eladásra kínálok,de csak HAMAROSAN!!!Szóval csak kikeresitek majd a lovaim közül az eladott lovakat és gyűjtsetek zabszemet,mert annyira drágán végül is nem fogom eladni.

FIGYELEM!!!
Ha bárki meg akarna kérni engem hogy fedeztessek egy lovával,vagy törjem be egy csikóját,vagy vegyek meg egy lovat stb...
Akkor előbb olvassa el a profilomat,és már akkor tudni fogja hogy a válaszom NEM.

Ennyit szerettem volna leírni,ha esetleg valamilyen kérdésed lenne ami fontos és nem a fent felsoroltak közül a téma,válaszolok minél hamarabb.




Nem vállalunk más lovak betörését,fedeztetését,eladását illetve megvételét.
Ez a farm csak saját lovakat fedeztet elad,vagy betör.Szóval senki se küldözgessen leveleket hogy segítsek valamiben,kérjen meg mást.Illetve szívesen befogadunk mások által eladott lovakat.




Jelenleg eladó lovak/csikók:


Csikaj(sorban a második)
Ez a ló eladó (Ár:50000 Zsz.,0kr.)
Szőrzet:Különleges
Fajta:keverék