Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Soreiru (27284) 12.03.16 11:06:40 | ||
|
@Anna009 Fejezd be a spammelést...
@petra1 Bármit. De csak egyet. Példa: 1 import ló, 1 ékkő, egy kredit, 1 Zsz (xD), egy... Ööö... Egy feszerelés... ![]() | |
| petra1 (5545) 12.03.16 11:07:16 | ||
|
Köszi!![]() | |
| petra1 (5545) 12.03.16 11:08:40 | ||
|
És hova kell írni, hogy mit kérek? | |
| Majrés (6862) 12.03.16 11:09:27 | ||
|
Petra ide :D gondolom | |
| Eszterix98 (41686) 12.03.16 11:10:23 | ||
|
HOKA CSATA | |
| petra1 (5545) 12.03.16 11:14:06 | ||
|
Köszi Majrés! Mert én is akkor 1kreditet kérnék! | |
| Eszterix98 (41686) 12.03.16 11:21:38 | ||
|
melyen időközönként lehet játszani?
mert sztem az előbb kissé lekéstem a 11-et .... (de ne töröljétek le az üzit jó?) | |
| garfield (38590) 12.03.16 11:31:57 | ||
|
Lehetne pl. 1 5x2000 - es lovat is kérni? | |
| Jázmin99 (35085) 12.03.16 11:32:43 | ||
|
csak import lovat lehet. | |
| Sztike1998 (42150) 12.03.16 11:33:50 | ||
|
Eszterix: Bármelyikben részt vehetsz, tehát minden órában játszhatsz.
garfield: Nem, ha lovat kérsz, az csak import lehet. | |
| garfield (38590) 12.03.16 11:35:51 | ||
|
Értem...
Köszönöm:) | |
| szigemate (44752) 12.03.16 11:44:36 | ||
|
Mit jelent az hogy spammelni tilos?
| |
| Kivvi (9256) 12.03.16 11:46:45 | ||
|
szigemate:A spammelés azt jelenti,hogy egy ugyanolyan hozzászólást többször küldesz el ;) | |
| melinda31 (13939) 12.03.16 11:56:11 | ||
|
12:00(így kell xD kicsit nem vagyok tisztában a játékkal valaki elmagyarázná?:O) | |
| Boudica (35219) 12.03.16 11:56:12 | ||
|
Milyen nyeremények vannak? | |