Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Hokalovi Közösségi Ház

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 10680  

[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)







  Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04    
Ayaveen

Sziasztok!

2012.03.15-én új játék indul a hokalovin!
Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik)

A játék igazán egyszerű:
amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért.
Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA
Spammelni tilos!
Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz.
Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :)
Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása.

A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :))

A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni.
Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását)

Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább.

Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást!

(A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!)


  Soreiru (27284) 12.03.16 11:06:40    
Soreiru

@Anna009 Fejezd be a spammelést...
@petra1 Bármit. De csak egyet. Példa: 1 import ló, 1 ékkő, egy kredit, 1 Zsz (xD), egy... Ööö... Egy feszerelés...


  petra1 (5545) 12.03.16 11:07:16    
petra1

Köszi!

  petra1 (5545) 12.03.16 11:08:40    
petra1

És hova kell írni, hogy mit kérek?

  Majrés (6862) 12.03.16 11:09:27    
Majrés

Petra ide :D gondolom


  Eszterix98 (41686) 12.03.16 11:10:23    
Eszterix98

HOKA CSATA

  petra1 (5545) 12.03.16 11:14:06    
petra1

Köszi Majrés! Mert én is akkor 1kreditet kérnék!

  Eszterix98 (41686) 12.03.16 11:21:38    
Eszterix98

melyen időközönként lehet játszani?
mert sztem az előbb kissé lekéstem a 11-et ....
(de ne töröljétek le az üzit jó?)


  garfield (38590) 12.03.16 11:31:57    
garfield

Lehetne pl. 1 5x2000 - es lovat is kérni?

  Jázmin99 (35085) 12.03.16 11:32:43    
Jázmin99

csak import lovat lehet.


  Sztike1998 (42150) 12.03.16 11:33:50    
Sztike1998

Eszterix: Bármelyikben részt vehetsz, tehát minden órában játszhatsz.
garfield: Nem, ha lovat kérsz, az csak import lehet.


  garfield (38590) 12.03.16 11:35:51    
garfield

Értem...
Köszönöm:)


  szigemate (44752) 12.03.16 11:44:36    
szigemate

Mit jelent az hogy spammelni tilos?



  Kivvi (9256) 12.03.16 11:46:45    
Kivvi

szigemate:A spammelés azt jelenti,hogy egy ugyanolyan hozzászólást többször küldesz el ;)

  melinda31 (13939) 12.03.16 11:56:11    
melinda31

12:00(így kell xD kicsit nem vagyok tisztában a játékkal valaki elmagyarázná?:O)


  Boudica (35219) 12.03.16 11:56:12    
Boudica

Milyen nyeremények vannak?



(aktuális oldal: [ 67 ], összes oldal: 712, Hozzászólások: 10680)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] ... [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712]



lónevelde információk