Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Hokalovi Közösségi Ház

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 4560  

Kérdések: A játékkal kapcsolatban







  Ayaveen (1) - 1. 11.10.20 16:01:10    
Ayaveen

Sziasztok!

Ebben a témában kérdezhettek a játékkal kapcsolatban! :)

Fontos:
- ellenőrizzétek a segítség menü megfelelő bejegyzéseit az oldalon! Ott talán meg is találjátok a kérdésetekre a választ. A segítség menü ITT található!
- mindenképpen olvassatok vissza legalább két oldalt, hátha valaki már feltette ezt a kérdést, és megkapta rá a választ nemrég.
- ha kérdeztek, akkor részletesen és jól érthetően írjátok le, hogy pontosan mire szeretnétek választ kapni! Ezzel elkerülhetitek a félreértéseket, és nem kell feleslegesen várnotok a jó válaszra.
- ne várjatok kifejezetten az adminok vagy moderátorok válaszaira. Bármelyik erre járó játékos szívesen válaszol a kérdéseitekre. :)
- ha nem kaptok azonnal választ, akkor is legyetek türelemmel. Meg kell várnotok amíg valaki olyan jár erre, aki ismeri a választ.
- a hozzászólások előtt kérlek olvassátok el a játék és a fórum szabályait!
A játékszabályok ITT találhatók, a fórum szabályzat pedig ITT

Mindenkinek további jó játékot!


  Aszusz (3512) 12.06.30 20:52:35    
Aszusz

ikerzsanett: Ayaveen összes lova teszt ló, nem vesznek részt a játékban. Amint lesz ideje leveszi a csikót is a toplistáról. Csak a tehetségpont versenynél tesztelte a rendszert vele. :)


  dorka1202 (44701) 12.07.01 12:01:36    
dorka1202

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy ezt a felhasználót törölném és csinálnék újat.Ez lehetséges?

  Ashweey (31059) 12.07.01 12:04:38    
Ashweey

dorka1202: Törölni csak Ayaveen tudja. De ha nem foglalkozol vele úgy is jó és akkor csinálhatsz egy másikat.


  dorka1202 (44701) 12.07.01 12:07:46    
dorka1202

köszi a segítséget

  Code_Chris (41927) 12.07.01 15:28:42    
Code_Chris

dorka1202: azt viszont megteheted, hogy csak simán nem lépsz be.

  FinghoPaci (51985) 12.07.01 22:14:43    
FinghoPaci

Hát nem tudom ez a kérdés hogy hangzik de kérnék rá válaszokat:
A játékomat valahogy újra kezdhetem, vagy törölhetem?


  Ashweey (31059) 12.07.01 22:19:20    
Ashweey

FinghoPaci:
Ha újra akarod kezdeni akkor mondjuk el adod a Hokalovi faluba az összes lovad...
A másik lehetőségre pedig csak az tudom mondani mint dorka1202nem...Ne játssz ezzel a felhasználóval és akkor csinálhatsz egy újat!:)


  FinghoPaci (51985) 12.07.01 22:20:00    
FinghoPaci

Köszönöm szépen :)


  Ashweey (31059) 12.07.01 22:21:53    
Ashweey

Hopsz..*dorka1202-nek

Egyébként boci igazad van,tényleg kár..(bár tudom ez nem ehez a témához tartozik)


  Tigrispóni (60050) 12.07.01 22:47:47    
Tigrispóni

Dorka és Fingho: A mostani felhasználód utolsó intézkedései lehetnek hogy pl eladod másnak a lovaid... A tárgyakat... És akár a zabodat is szétoszthatod: De ezeket az értékeket a saját, új felhasználódra NEM küldheted át.


  FinghoPaci (51985) 12.07.01 23:16:08    
FinghoPaci

Értettem


  Crystal (59456) 12.07.03 15:19:49    
Crystal

hol lehet neveldét csinálni?


  Ashweey (31059) 12.07.03 15:30:48    
Ashweey

Ikerzsanett: Itt a játékkal kapcsolatban kell feltenni a kérdéseid...
Egyébként neveldét gportal,Ucoz és hasonló oldalakon lehet csinálni bár az ne olyan lesz mint ez. Az ilyen oldalakat saját magad programozod be így hát sokat kell ehhez tanulni úgy mint Ayaveen...


  Crystal (59456) 12.07.03 16:04:30    
Crystal

köszi! ja és bocs hogy ilyen sokat kérdezek, de hogy lehet mégegyszer regizni? mert próbáltam , de csak egy e-mail címem van, a szüleimét meg másét meg nem akarom megadni.


  Ashweey (31059) 12.07.03 16:39:47    
Ashweey

Ha újra akarsz regisztrálni akkor kénytelen leszel egy új e-mail címet csinálni.



(aktuális oldal: [ 115 ], összes oldal: 304, Hozzászólások: 4560)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] ... [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304]



lónevelde információk