Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Rawry (40523) 12.03.17 21:26:33 | ||
|
Szükséges lesz rá x) | |
| Komándzsi (16559) 12.03.17 21:34:38 | ||
|
Még ki van fent? :D | |
| Galabonciás (46479) 12.03.17 21:35:39 | ||
|
én | |
| emma123 (37378) 12.03.17 21:37:53 | ||
|
Én><“ | |
| Kakao (17730) 12.03.17 21:40:22 | ||
|
Meg, meg énis..:‘D De sok esély hogy elfelejtem.
![]() | |
| emma123 (37378) 12.03.17 21:41:50 | ||
|
xD nagyon jó a mozgó pokerface xD | |
| Suane (6743) 12.03.17 21:53:01 | ||
|
Emma nem kell visszaszámolnod, vagyis nem kell minden egyes perced leírnod.
Így nehezíted a moderátorok dolgát azzal, hogy kikeressék a nyertesek névsorát. Leírhatod persze nyugodtan párszor mikor mennyi idő van még de percenként ha lehet ne. Az előzőeket moderálom (a 18 perced, 17, 16 15 14 13 12-.-“) | |
| Komándzsi (16559) 12.03.17 21:53:30 | ||
|
7perc *-* | |
| Suane (6743) 12.03.17 21:54:07 | ||
|
hancsi, kicsit szebb stílusban ha kérhetem. Köszönöm. | |
| Rawry (40523) 12.03.17 21:54:37 | ||
|
Már csak 6. :3 | |
| Rawry (40523) 12.03.17 21:55:57 | ||
|
Légy szí nem tegyetek be képeket, főleg ne mozgókat. Nekem így még jobban lassítja a gépem. Bár tudom az én bajom, hogy lassú a gép. x) | |
| Komándzsi (16559) 12.03.17 21:56:00 | ||
|
Előre sok sikert mindenkinek! ;) | |
| Komándzsi (16559) 12.03.17 21:56:22 | ||
|
nekem is nagyon lelassította :// | |
| Ramee (57283) 12.03.17 21:58:06 | ||
|
Köszi komándzsiXDDDD
| |
| Galabonciás (46479) 12.03.17 21:58:30 | ||
|
tesco2 ki csinálta az avatarod | |