Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Soreiru (27284) 12.03.27 09:58:28 | ||
|
Eddig senki nem volt közeli 59... :/ | |
| iekev (15676) 12.03.27 09:59:21 | ||
|
Boci, hát, lehet, én is csak azért vagyok fent, mert infó-óra lesz!xD | |
| okawango (54593) 12.03.27 10:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Soreiru (27284) 12.03.27 10:00:29 | ||
|
Nomindegy... xD iekev, mit kérsz, ha nem lesz nálad pontosabb? | |
| okawango (54593) 12.03.27 10:01:24 | ||
|
Én már pontosabb voltam :-) Fonalat szeretnék kérni. | |
| Soreiru (27284) 12.03.27 10:04:44 | ||
|
Hoppá, de van közelebb... Teljesen pontos! :D
@okawango Elküldtem! @Kyyra Elküldtem! | |
| Soreiru (27284) 12.03.27 10:05:40 | ||
|
DÉLTŐL azok a felszerelések is megnyerhetőek, amik most Zsz-ért vannak kirakva a bolhapiacomon! | |
| Soreiru (27284) 12.03.27 10:07:12 | ||
|
(Ömm, csekély megvesztegetés jellegű kérés, LOL...
Akinek tetszik a játék... Like? (KATT!) xD) | |
| okawango (54593) 12.03.27 10:08:50 | ||
|
Köszi Bocipaci :-) | |
| benkopetra (13373) 12.03.27 11:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.27 11:00:08 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.27 11:00:54 | ||
|
Lelassult a gépem :-(
Gratula benkopetra! | |
| benkopetra (13373) 12.03.27 11:00:55 | ||
|
Én lájkolnálak, csak az a baj, hogy anyuék nem engedik, hogy legyen fészem, és gyapjút kérek. | |
| benkopetra (13373) 12.03.27 11:02:25 | ||
|
*Bocsi, hogy ennyit írok. Köszi okawango! De nem most hallottál rólam utoljára. Mu- ha- ha- ha- ha! Sok sikert mindenkinek! :) | |
| Soreiru (27284) 12.03.27 11:24:47 | ||
|
@benkopetra Mit kérsz? | |