Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Jázmin99 (35085) 12.04.01 01:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Jázmin99 (35085) 12.04.01 01:00:22 | ||
|
háháááá:D | |
| Jázmin99 (35085) 12.04.01 01:00:36 | ||
|
ki a mai felelős? | |
| Soreiru (27284) 12.04.01 01:00:46 | ||
|
Van am egyáltalán olyan, aki elvállalta az ajándékosztást?! :O | |
| Soreiru (27284) 12.04.01 01:01:28 | ||
|
Akarom mondani *ma
Grat Jázmin, nem gondoltam, hogy más is bagolykodik, így meg sem próbáltam másodpercre pontosan... xD | |
| Jázmin99 (35085) 12.04.01 01:02:52 | ||
|
:D
ugye emlékszel még? én mindig bagolykodom. ![]() | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 06:49:27 | ||
|
ki vállalta el a mai napot? | |
| musztámg10 (19568) 12.04.01 07:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 07:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 07:00:19 | ||
|
ne már!!! :( | |
| musztámg10 (19568) 12.04.01 07:02:26 | ||
|
Akkor a mai napi ajándékosztást elvállalom én,pár perc,és összeírom a nyereményeket. | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 07:23:13 | ||
|
hihi | |
| musztámg10 (19568) 12.04.01 07:26:04 | ||
|
És akkor a 7 órást úgy veszem,mintha meg sem történt volna. >< | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 08:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 08:00:56 | ||
|
Jipii!!! musztámg10 lécci írd ki a választható dolgokat | |