Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| -Diablo2001- (53857) 12.03.31 19:02:09 | ||
|
Ki a mai játékfelelős? | |
| anno (54122) 12.03.31 20:00:06 | ||
|
HOKA CSATA
| |
| Elektra (6962) 12.03.31 20:48:14 | ||
|
Sziasztok!Kiraktam a tegnapi nyereményeket!(Azoknak akik mondák mit akarnak) | |
| Ruru (57945) 12.03.31 21:00:56 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Ruru (57945) 12.03.31 21:04:11 | ||
|
5/3 játék nem is olyan rossz egy nap alatt. | |
| Pacilány01 (22457) 12.03.31 22:03:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Pacilány01 (22457) 12.03.31 22:04:56 | ||
|
Nyertem!
Ha lehet lvl4-es díjugartó nyerget/kantárat/patkót kérnék! Aki vállalta a mai napot az írjon!;) | |
| ivett0123 (49336) 12.03.31 22:28:52 | ||
|
Már vége a játéknak, nem? | |
| Zamrae (5619) 12.03.31 23:10:14 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.31 23:10:39 | ||
|
Kicsit késve,de nyertem :É3 | |
| ivett0123 (49336) 12.03.31 23:12:21 | ||
|
ügyi | |
| Lajura (15249) 12.03.31 23:14:13 | ||
|
ivett0123: Igen, a “hivatalos“ játéknak már vége, de most egy-egy játékos saját kasszából finanszírozza egy-két napig. ;D
Zamír, Te kis mázlis. XD | |
| ivett0123 (49336) 12.03.31 23:21:00 | ||
|
Éjfélkor írok egy hoka csata feliratot! Most tuti győzni fogok. | |
| Lajura (15249) 12.03.31 23:59:56 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Soreiru (27284) 12.04.01 00:59:23 | ||
|
HOKA CSATA | |