Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Ruru (57945) 12.04.01 08:02:50 | ||
|
HOKA CSATA | |
| musztámg10 (19568) 12.04.01 08:09:58 | ||
|
Ezek a választható dolgok:
Western nyereg (lvl 2):2db Fogathajtó kantár (lvl 3):1db Military kantár (lvl 2):1db Military kantár (lvl 3):1db Díjlovagló nyereg (lvl 2):1db Rózsacsokor:4db Cross-country kantár (lvl 2):2db Lovaspóló nyereg (lvl 2):4db Lovaspóló kantár (lvl 3):1db Ügető kantár (lvl 3):2db Díjugrató nyereg (lvl 4):1db Galopp kantár (lvl 3):1db Ügető hám (lvl 3):1db Jégvirág:1db Gyapjú:1db | |
| Pacilány01 (22457) 12.04.01 08:20:47 | ||
|
Az elmúlt 3 napban 3-szor nyertem,de még nem kaptam semmit se.....:/
| |
| -Diablo2001- (53857) 12.04.01 08:31:57 | ||
|
Ki volt a tegnapi játékfelelős? | |
| Pacilány01 (22457) 12.04.01 08:40:47 | ||
|
Asszem emma123(vagy mi a neve xD),de írtam neki,elolvasta,és nem válaszolt..... | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 08:53:41 | ||
|
musztámg10: Én egy Díjugrató nyerget szeretnék, lv4-est. A 8-óraira.
| |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 09:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| -Diablo2001- (53857) 12.04.01 09:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| -Diablo2001- (53857) 12.04.01 09:00:22 | ||
|
Zsanett97 nyert.:) | |
| Zsanett97 (53926) 12.04.01 09:01:08 | ||
|
Ezért pedig egy Lovaspóló kantárt (lvl 3) kérnék. KÖszi:) | |
| musztámg10 (19568) 12.04.01 09:52:23 | ||
|
Zsanett97: Kiraktam,megveheted ;) | |
| Zamrae (5619) 12.04.01 09:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Jázmin99 (35085) 12.04.01 10:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| DamonS (48341) 12.04.01 10:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Jázmin99 (35085) 12.04.01 10:00:37 | ||
|
nyertem:)
muszti egy gyapjút kérnék! | |