Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Zamrae (5619) 12.03.18 13:00:32 | ||
|
Grat,Emma!:D | |
| Rawry (40523) 12.03.18 13:00:35 | ||
|
emma123 nyert ismét. | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.18 13:00:35 | ||
|
Ó hogy az a... na majd a kövi körben | |
| benőke2008 (9630) 12.03.18 13:00:45 | ||
|
grat. emma123 :) | |
| Rawry (40523) 12.03.18 13:01:05 | ||
|
Én eltaláltam az időt, csak nem rakta előrébb... >.< | |
| odi1 (50070) 12.03.18 13:01:06 | ||
|
emma 123 nyert asszem | |
| TamZeen (35494) 12.03.18 13:01:09 | ||
|
emma123 nyert. (: Mit szeretnél kapni? (: | |
| hazza (34194) 12.03.18 13:01:13 | ||
|
emma123 nyert!:) | |
| odi1 (50070) 12.03.18 13:01:25 | ||
|
Nem! emma123 nyert! | |
| unipaci (55965) 12.03.18 13:01:27 | ||
|
ja bocs emma123 grat | |
| Vivus07 (46288) 12.03.18 13:02:18 | ||
|
Gratulálok! | |
| emma123 (37378) 12.03.18 13:03:47 | ||
|
kérek szépen egy Skinfaxi kancát. | |
| emma123 (37378) 12.03.18 13:04:39 | ||
|
Köszönöm | |
| Kakao (17730) 12.03.18 13:10:07 | ||
|
Hmm.. asszem ezt is le késtem.xD ><
Grat emma!;) | |
| százViki9 (34428) 12.03.18 13:13:03 | ||
|
Jaj xD
Az utcsó nap és még nem nyertem semmit se...Na nem baj még lesznek körök!:) Talán még nyerek én is *Muhaha* Grat az eddigi összes nyertesnek! Asszem én többet nem chatelek háromnegyed után xD | |