Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| DamonS (48341) 12.03.28 18:01:42 | ||
|
Bocsi mégse tudom vállalni a pénteki játékot valami közbe jött és péntektől egy hétig nem leszek gép közelében | |
| Tehén887 (42511) 12.03.28 18:02:45 | ||
|
na akkor egy festéket kérnék (18.órai)
de valaki megmondaná ki vállalt a mai napi játékot? | |
| Anonymus (1596) 12.03.28 18:59:59 | ||
|
HOKA CSATA (nem tudom még van-e játék, de remény hal meg utoljára ) | |
| Aszusz (3512) 12.03.28 19:10:29 | ||
|
Bocipaci: Most olvastam végig, még egyszer vissza a mai napi itteni hozzászólásokat. Igen ezért írtam, hogy töröltem. Mert nem tudtam, hogy saját felszerelésekből megy most a nyeremény felajánlások fomájában. így a hajnali 01-02 közötti valamikori beküldésedet töröltem. Előtted és utánad nem volt más. Így “csak“ a tiédet töröltem. És most láttam, hogy a mai és a holnapit reni9999001 ajánlotta fel.
(Pár napja vacakol a netem és sűrűn, akár órákra is elmegy.) :( | |
| reni9999001 (48467) 12.03.28 19:40:37 | ||
|
Aki nyert az kérém írjon egy üzenetet hogy nyert és mit kér és hogy mikor nyert mer nem bírom kovetnir; )
köszönöm. | |
| Elektra (6962) 12.03.28 19:52:15 | ||
|
Én vállalnám a pénteket,de sajnos nem nagyon tudnék nyereményeket adni :/
Leginkább képeket tudnék adni,ami gondolom nem nagyon kell...Meg van pár felszerelésem is,de gondolom lvl 1-2 sem kell...xD | |
| Mita (49495) 12.03.28 19:56:00 | ||
|
Én 1x nyertem és egy gyapjút kérnék :) | |
| Elektra (6962) 12.03.28 20:00:02 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Elektra (6962) 12.03.28 20:01:46 | ||
|
Én nyertem :)
Mostmár akárhogyis :D Végre (6-ból 1x) ![]() | |
| reni9999001 (48467) 12.03.28 20:04:58 | ||
|
Elektra mit szeretnel. | |
| Elektra (6962) 12.03.28 20:07:03 | ||
|
Edzést ha lehetne :) | |
| reni9999001 (48467) 12.03.28 20:11:30 | ||
|
Jó. | |
| reni9999001 (48467) 12.03.28 20:13:49 | ||
|
Mita kint van:) | |
| emma123 (37378) 12.03.28 20:14:00 | ||
|
Én elvállalom a Szombatit
Aki nyer szombaton az írjon üzit hogy nyert és mit kér.:) | |
| Elektra (6962) 12.03.28 20:17:47 | ||
|
Najó,vállalom a pénteket!(persze ha még nem vállalta más)
Nyereményeket hamarosan kíírom! | |