Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Hokalovi Közösségi Ház

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 10680  

[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)







  Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04    
Ayaveen

Sziasztok!

2012.03.15-én új játék indul a hokalovin!
Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik)

A játék igazán egyszerű:
amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért.
Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA
Spammelni tilos!
Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz.
Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :)
Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása.

A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :))

A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni.
Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását)

Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább.

Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást!

(A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!)


  DamonS (48341) 12.03.28 18:01:42    
DamonS

Bocsi mégse tudom vállalni a pénteki játékot valami közbe jött és péntektől egy hétig nem leszek gép közelében

  Tehén887 (42511) 12.03.28 18:02:45    
Tehén887

na akkor egy festéket kérnék (18.órai)
de valaki megmondaná ki vállalt a mai napi játékot?


  Anonymus (1596) 12.03.28 18:59:59    
Anonymus

HOKA CSATA (nem tudom még van-e játék, de remény hal meg utoljára )


  Aszusz (3512) 12.03.28 19:10:29    
Aszusz

Bocipaci: Most olvastam végig, még egyszer vissza a mai napi itteni hozzászólásokat. Igen ezért írtam, hogy töröltem. Mert nem tudtam, hogy saját felszerelésekből megy most a nyeremény felajánlások fomájában. így a hajnali 01-02 közötti valamikori beküldésedet töröltem. Előtted és utánad nem volt más. Így “csak“ a tiédet töröltem. És most láttam, hogy a mai és a holnapit reni9999001 ajánlotta fel.
(Pár napja vacakol a netem és sűrűn, akár órákra is elmegy.) :(


  reni9999001 (48467) 12.03.28 19:40:37    
reni9999001

Aki nyert az kérém írjon egy üzenetet hogy nyert és mit kér és hogy mikor nyert mer nem bírom kovetnir; )
köszönöm.


  Elektra (6962) 12.03.28 19:52:15    
Elektra

Én vállalnám a pénteket,de sajnos nem nagyon tudnék nyereményeket adni :/
Leginkább képeket tudnék adni,ami gondolom nem nagyon kell...Meg van pár felszerelésem is,de gondolom lvl 1-2 sem kell...xD


  Mita (49495) 12.03.28 19:56:00    
Mita

Én 1x nyertem és egy gyapjút kérnék :)


  Elektra (6962) 12.03.28 20:00:02    
Elektra

HOKA CSATA


  Elektra (6962) 12.03.28 20:01:46    
Elektra

Én nyertem :)
Mostmár akárhogyis :D
Végre (6-ból 1x)


  reni9999001 (48467) 12.03.28 20:04:58    
reni9999001

Elektra mit szeretnel.


  Elektra (6962) 12.03.28 20:07:03    
Elektra

Edzést ha lehetne :)


  reni9999001 (48467) 12.03.28 20:11:30    
reni9999001

Jó.


  reni9999001 (48467) 12.03.28 20:13:49    
reni9999001

Mita kint van:)


  emma123 (37378) 12.03.28 20:14:00    
emma123

Én elvállalom a Szombatit
Aki nyer szombaton az írjon üzit hogy nyert és mit kér.:)



  Elektra (6962) 12.03.28 20:17:47    
Elektra

Najó,vállalom a pénteket!(persze ha még nem vállalta más)
Nyereményeket hamarosan kíírom!



(aktuális oldal: [ 251 ], összes oldal: 712, Hozzászólások: 10680)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] ... [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712]



lónevelde információk