Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Hokalovi Közösségi Ház

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 10680  

[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)







  Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04    
Ayaveen

Sziasztok!

2012.03.15-én új játék indul a hokalovin!
Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik)

A játék igazán egyszerű:
amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért.
Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA
Spammelni tilos!
Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz.
Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :)
Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása.

A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :))

A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni.
Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását)

Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább.

Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást!

(A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!)


  Tobii (55302) 12.03.29 11:56:36    
Tobii

Jody: Szerintem nem probléma...miért lenne az? Eddig is voltak, akik felajánlották, hogy saját zsebből fizetik a nyereményeket, és szerintem már látta ezt legalább egy moderátor (mert mért ne látta volna?) És nem szólt senki, szóval, szerintem nyugodtan lehet játszani...:) Persze csak ha valaki felajánlja a nyereményeket.:D


  okawango (54593) 12.03.29 12:00:05    
okawango

HOKA CSATA

  okawango (54593) 12.03.29 12:01:40    
okawango

:-)
Na majd kiderül, kapok-e érte ajándékot :-D


  Soreiru (27284) 12.03.29 12:09:08    
Soreiru

@okawango Nem gondolod, hogy nem túl fer egyedül játszani? Én azért nem játszom ilyenkor, mikor egyedül vagyok... (Azt a négyet is lelkiismeret furdalással vittem le)

Nekem ez visszaélésként jön le, azért nem is akarok több Hoka Csatát írni.


  okawango (54593) 12.03.29 12:35:25    
okawango

Tehetek én arról, hogy senki nem játszik?
Nekem se tetszik, jobb érzés lenne küzdelemben nyerni - de így legalább nem állok útjában senkinek.
Amúgy ma már nem akartam többet játszani, a délit már csak dacból küldtem el, mert azt mondták, nincs játék.


  Soreiru (27284) 12.03.29 13:26:24    
Soreiru

A legtöbb ember ilyenkor iskolában van. ><


  okawango (54593) 12.03.29 13:42:44    
okawango

Oké, de tegnap nem voltak...? 10-kor már volt mezőny, utána pláne. És azt nem tudhattam előre, hogy nem fog játszani senki...
Na mindegy, nem hiszem, hogy ennyire kellene magyarázkodnom.


  Soreiru (27284) 12.03.29 13:58:16    
Soreiru

Mondjuk ez igaz, LOL


  Soreiru (27284) 12.03.29 13:58:30    
Soreiru

2 óra van, és még mindig senki... O.O


  Soreiru (27284) 12.03.29 13:59:59    
Soreiru

HOKA CSATA


  Kivvi (9256) 12.03.29 13:59:59    
Kivvi

HOKA CSATA

  Soreiru (27284) 12.03.29 14:00:39    
Soreiru

LOL, legalább nem magamban küldtem... xD Kivvi nyert. xD


  reni9999001 (48467) 12.03.29 14:12:39    
reni9999001

Kivvi mit szeretnel?


  Zamrae (5619) 12.03.29 15:00:48    
Zamrae

HOKA CSATA


  Zamrae (5619) 12.03.29 15:03:21    
Zamrae

Egyedül? O.o No de emberek,ilyenkor már zsongani szokott az élet! x“D Bőrt szeretnék,ha még van ^^



(aktuális oldal: [ 254 ], összes oldal: 712, Hozzászólások: 10680)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] ... [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712]



lónevelde információk