Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Tobii (55302) 12.03.29 11:56:36 | ||
|
Jody: Szerintem nem probléma...miért lenne az? Eddig is voltak, akik felajánlották, hogy saját zsebből fizetik a nyereményeket, és szerintem már látta ezt legalább egy moderátor (mert mért ne látta volna?) És nem szólt senki, szóval, szerintem nyugodtan lehet játszani...:) Persze csak ha valaki felajánlja a nyereményeket.:D | |
| okawango (54593) 12.03.29 12:00:05 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.29 12:01:40 | ||
|
:-)
Na majd kiderül, kapok-e érte ajándékot :-D | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 12:09:08 | ||
|
@okawango Nem gondolod, hogy nem túl fer egyedül játszani? Én azért nem játszom ilyenkor, mikor egyedül vagyok... (Azt a négyet is lelkiismeret furdalással vittem le)
Nekem ez visszaélésként jön le, azért nem is akarok több Hoka Csatát írni. | |
| okawango (54593) 12.03.29 12:35:25 | ||
|
Tehetek én arról, hogy senki nem játszik?
Nekem se tetszik, jobb érzés lenne küzdelemben nyerni - de így legalább nem állok útjában senkinek. Amúgy ma már nem akartam többet játszani, a délit már csak dacból küldtem el, mert azt mondták, nincs játék. | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 13:26:24 | ||
|
A legtöbb ember ilyenkor iskolában van. >< | |
| okawango (54593) 12.03.29 13:42:44 | ||
|
Oké, de tegnap nem voltak...? 10-kor már volt mezőny, utána pláne. És azt nem tudhattam előre, hogy nem fog játszani senki...
Na mindegy, nem hiszem, hogy ennyire kellene magyarázkodnom. | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 13:58:16 | ||
|
Mondjuk ez igaz, LOL | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 13:58:30 | ||
|
2 óra van, és még mindig senki... O.O | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 13:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Kivvi (9256) 12.03.29 13:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 14:00:39 | ||
|
LOL, legalább nem magamban küldtem... xD Kivvi nyert. xD | |
| reni9999001 (48467) 12.03.29 14:12:39 | ||
|
Kivvi mit szeretnel? | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 15:00:48 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 15:03:21 | ||
|
Egyedül? O.o No de emberek,ilyenkor már zsongani szokott az élet! x“D Bőrt szeretnék,ha még van ^^ | |