Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| okawango (54593) 12.03.29 08:00:09 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.29 08:08:19 | ||
|
Gyapjút szeretnék. Ha nincs, akkor festéket. | |
| okawango (54593) 12.03.29 09:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.29 10:00:03 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.29 10:09:56 | ||
|
Megint csak én játszom...:-(
Hát kérnék 3 dolgot gyapjú, festék, fém kategóriában, ami van. | |
| okawango (54593) 12.03.29 11:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| okawango (54593) 12.03.29 11:08:40 | ||
|
Akkor már 4 dolgot kérnék... | |
| Code_Chris (41927) 12.03.29 11:22:00 | ||
|
okawango: A játéknak már vége. | |
| Alkha (42136) 12.03.29 11:23:07 | ||
|
Figyelem!
Ha majd emma123 már nem rendezi az Időközelítő játék nyereményosztását, akkor én utána következőleg 3-órásat tudok vállalni, de tovább nem. Szóval ha ő megengedi, akkor utána lévő 3 nyerteseknek, (3 órában) osztok ki egy-egy ajándékot. De csak akkor, ha nincs rá más vállalkozó. Nyereményről csak akkor, ha már biztos! | |
| Alkha (42136) 12.03.29 11:24:39 | ||
|
* nem emma123 hanem reni999901 | |
| Alkha (42136) 12.03.29 11:25:30 | ||
|
Még lehet legalább egyet rendezni, nem? | |
| Code_Chris (41927) 12.03.29 11:26:53 | ||
|
Akhal: nem hinném, hogy ebben a topikban jó lenne, ha folytatnátok a játékot. Minde esetre én azért megkérdezném a modikat(ha már megtettétek, nem szóltam)-_- | |
| Alkha (42136) 12.03.29 11:35:28 | ||
|
Jó köszi, megkérdezem! És a nevem: Al-kha
| |
| okawango (54593) 12.03.29 11:47:27 | ||
|
Mikor lett vége a játéknak??? Reggel még írta reni, hogy megy tovább. | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 11:54:56 | ||
|
@Jody Javaslom, ha nem tetszik, ebből maradj ki... Saját téteket ajánlunk fel.
Anno a kvízes barkoba volt ilyen. Eredetileg csak Ayaveen rendezett, de aztán saját tétekből ment tovább. Valószínüleg ez az időközelítő ki fog kerülni az offtopic témák közé, így igazolva azt, hogy nem tilos... Továbbá csak egy kérdés: Miért lenne BÁRKINEK baja ezzel? | |