Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Hokalovi Közösségi Ház

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 10680  

[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)







  Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04    
Ayaveen

Sziasztok!

2012.03.15-én új játék indul a hokalovin!
Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik)

A játék igazán egyszerű:
amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért.
Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA
Spammelni tilos!
Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz.
Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :)
Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása.

A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :))

A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni.
Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását)

Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább.

Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást!

(A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!)


  okawango (54593) 12.03.29 08:00:09    
okawango

HOKA CSATA

  okawango (54593) 12.03.29 08:08:19    
okawango

Gyapjút szeretnék. Ha nincs, akkor festéket.

  okawango (54593) 12.03.29 09:00:01    
okawango

HOKA CSATA

  okawango (54593) 12.03.29 10:00:03    
okawango

HOKA CSATA

  okawango (54593) 12.03.29 10:09:56    
okawango

Megint csak én játszom...:-(
Hát kérnék 3 dolgot gyapjú, festék, fém kategóriában, ami van.


  okawango (54593) 12.03.29 11:00:01    
okawango

HOKA CSATA

  okawango (54593) 12.03.29 11:08:40    
okawango

Akkor már 4 dolgot kérnék...

  Code_Chris (41927) 12.03.29 11:22:00    
Code_Chris

okawango: A játéknak már vége.


  Alkha (42136) 12.03.29 11:23:07    
Alkha

Figyelem!

Ha majd emma123 már nem rendezi az Időközelítő játék nyereményosztását, akkor én utána következőleg 3-órásat tudok vállalni, de tovább nem. Szóval ha ő megengedi, akkor utána lévő 3 nyerteseknek, (3 órában) osztok ki egy-egy ajándékot.
De csak akkor, ha nincs rá más vállalkozó. Nyereményről csak akkor, ha már biztos!


  Alkha (42136) 12.03.29 11:24:39    
Alkha

* nem emma123 hanem reni999901


  Alkha (42136) 12.03.29 11:25:30    
Alkha

Még lehet legalább egyet rendezni, nem?


  Code_Chris (41927) 12.03.29 11:26:53    
Code_Chris

Akhal: nem hinném, hogy ebben a topikban jó lenne, ha folytatnátok a játékot. Minde esetre én azért megkérdezném a modikat(ha már megtettétek, nem szóltam)-_-


  Alkha (42136) 12.03.29 11:35:28    
Alkha

Jó köszi, megkérdezem! És a nevem: Al-kha



  okawango (54593) 12.03.29 11:47:27    
okawango

Mikor lett vége a játéknak??? Reggel még írta reni, hogy megy tovább.

  Soreiru (27284) 12.03.29 11:54:56    
Soreiru

@Jody Javaslom, ha nem tetszik, ebből maradj ki... Saját téteket ajánlunk fel.
Anno a kvízes barkoba volt ilyen. Eredetileg csak Ayaveen rendezett, de aztán saját tétekből ment tovább. Valószínüleg ez az időközelítő ki fog kerülni az offtopic témák közé, így igazolva azt, hogy nem tilos...

Továbbá csak egy kérdés: Miért lenne BÁRKINEK baja ezzel?



(aktuális oldal: [ 253 ], összes oldal: 712, Hozzászólások: 10680)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] ... [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712]



lónevelde információk