Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 15:06:38 | ||
|
Ja,és még a 7 órásért egy gyapjút :D | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 15:10:08 | ||
|
Én meg a 21 órásért egy öröktüzet kérnék,ha lehet. | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.29 15:42:54 | ||
|
Ha már úgysem nyerek, legalább hadd tegyek valamit a játékért. Ezeket a tárgyakat nem tudom hol felhasználni, így inkább felajánlom nyereménynek:
5 db fehér ékkő 1 db Lovaspóló nyereg (lvl 2) 1 db Military nyereg (lvl 2) 1 db Lovaspóló kantár (lvl 2) 1 db Fogathajtó hám (lvl 2) 2 db Western nyereg (lvl 2) 1 db Cross-country nyereg (lvl 2) 1 db Díjugrató nyereg (lvl 2) 1 db Díjlovagló kantár (lvl 2) 1 db Díjugrató kantár (lvl 3) 1 db Military nyereg (lvl 3) 1 db Fogathajtó kantár (lvl 3) 1 db Díjugrató nyereg (lvl 3) 1 db Cross-country nyereg (lvl 3) Ez összesen 19 nyeremény. Ha kevés lenne, megpróbálok még összekaparni valamit. Ha pedig valaki már előre elvállalta, akkor tartaléknak még jól jöhet:D További jó játékot! | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 15:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 15:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 16:01:17 | ||
|
Gratula Musztám!:D Közös győzelem *-* <3 Én egy fonalat kérnék :D | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 16:05:11 | ||
|
Gratula neked is,Zamír.Én pedig egy csillagport kérnék,ha még van. ^.^ | |
| emma123 (37378) 12.03.29 16:10:02 | ||
|
A szombatot elvállalom, ha még nincs senki.
Aki nyer az írjon levelet hogy mikor nyert és mit szeretne de csak Szombaton! | |
| emma123 (37378) 12.03.29 16:15:38 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 16:46:56 | ||
|
Emma:Ez most mi volt?x“D | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 16:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Elektra (6962) 12.03.29 17:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 17:00:05 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 17:00:41 | ||
|
Óóóó x“D Grat,Elektra!:D | |
| Elektra (6962) 12.03.29 17:01:03 | ||
|
Hahhahah másodperc pontosan 00
Edzést kérnék ha lehet(ugyanarra a pacimra) | |