Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Nelo (39602) 12.03.30 22:02:07 | ||
|
Ohh..ezt el sem hiszem..pedig ez..nah hát köszönöm mindenkitől és sok sikert a jövőben nektek!
Ömm azt szeretném kérdezni,hogy lehet,olyan kérni amit már egyszer kértünk? | |
| Anna009 (11839) 12.03.30 22:05:33 | ||
|
Tőlem is lehet mostmár kérni nyereményt! ;)
Itt a választék!:
Fogathajtó hám (lvl 3) Bónusz: Fogathajtás +15 | Jó minőségű (nyereg helyett) Mennyiség 2
Fogathajtó kantár (lvl 3) Bónusz: Fogathajtás + 15 | Jó minőségű (kantár) Mennyiség 2
Cross-country kantár (lvl 2) Bónusz: Cross-country +10 | Elfogadható minőségű (kantár) Mennyiség 1
Lovaspóló nyereg (lvl 3) Bónusz: Lovaspóló +15 | Jó minőségű (nyereg) Mennyiség 5
Patkó (lvl 1) Bónusz: minden versenyfajtához +5 | Rossz minőség Mennyiség 8 Egyenlőre ennyi,de holnap majd teszek be többet is! ;) | |
| Nelo (39602) 12.03.30 22:57:57 | ||
|
Ohh köcce Anna,de nekem egy ló kéne!
Hát amint itt lesz valaki jelzem,hogy kérem az ajándékomat...Sziasztok! | |
| Tehén887 (42511) 12.03.30 22:59:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Tehén887 (42511) 12.03.30 22:59:28 | ||
|
elnéztem az órát baszs x“D :“D | |
| Viw (5071) 12.03.30 23:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Nelo (39602) 12.03.30 23:00:35 | ||
|
vividia55 te győztél! Grat! | |
| Tehén887 (42511) 12.03.31 01:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Tehén887 (42511) 12.03.31 02:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zsanett97 (53926) 12.03.31 06:59:58 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Aszusz (3512) 12.03.31 07:41:46 | ||
|
Nelo: Most a játékosok a saját raktár tartalmukból ajánlottak fel tárgyakat. A Hivatalos játéknak már rég vége, ahol lovat is lehetett kérni. Itt a felajánlott tárgyakból kérhet a nyertes, és a készlet erejéig. Tehát, ha 3X nyertél, akár 3X is kérhetsz ugyan olyan tárgyat, ha volt annyi belőle a felajánlónak. | |
| Jázmin99 (35085) 12.03.31 08:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| CitromPaci (56220) 12.03.31 08:00:02 | ||
|
hoka csata | |
| Jázmin99 (35085) 12.03.31 08:00:27 | ||
|
nyertem ugye?:) | |
| emma123 (37378) 12.03.31 09:56:29 | ||
|
A mai játékot én állom
aki nyert az írjon levelet(mert nem tudom követni xD)hogy mikor nyert és mit kér. Köszi | |