Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| emma123 (37378) 12.03.31 09:57:05 | ||
|
Ezekből lehet kérni:
Csillagpor:3db Töklámpás:1db Halloween csokiszelet:6db Western nyereg (lvl 3):2db Military kantár (lvl 1):1db Chraspa Csengő:3db Díjugrató kantár (lvl 3):2db Galopp nyereg (lvl 4):1db Díjugrató kantár (lvl 4):1db Ügető kantár (lvl 4):1db Festék:2db Varázstoll:2db Öröktűz:3db Selyem tincs:2db Tündérszirom:1db Galopp nyereg (lvl 3):1db Patkó (lvl 4):1db Gyapjú:1db Bőr:2db Fém:3db Igazgyöngy:2db Jégvirág:1db | |
| Jázmin99 (35085) 12.03.31 10:00:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Tehén887 (42511) 12.03.31 10:00:16 | ||
|
HOKA CSATA | |
| emma123 (37378) 12.03.31 10:00:25 | ||
|
Kyyra ma nyertél?:) | |
| Tehén887 (42511) 12.03.31 10:00:45 | ||
|
Oo
az előbb még csak 1mp-n volt az óra x“D | |
| emma123 (37378) 12.03.31 10:02:11 | ||
|
Aki nyert az írjon levelet hogy mit kér de aki ma nyert!
Köszönöm.mert rossz a net. | |
| Jázmin99 (35085) 12.03.31 10:04:18 | ||
|
én egy lv 4es galopp nyerget meg egy gyapjút kérek!
köszi:D | |
| Pacilány01 (22457) 12.03.31 12:00:07 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Faye (32941) 12.03.31 12:11:55 | ||
|
akkort most NINCS vége? | |
| Kivvi (9256) 12.03.31 12:58:01 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Kivvi (9256) 12.03.31 12:58:38 | ||
|
Hopp,az én órámon már 1 óra volt... | |
| musztámg10 (19568) 12.03.31 12:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Ruru (57945) 12.03.31 13:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| melinda31 (13939) 12.03.31 13:00:08 | ||
|
HOKA CSATA | |
| melinda31 (13939) 12.03.31 13:01:04 | ||
|
Hát nem most fagyott le ez a sar?:SS Ezt nem hiszem el, hogy mindig ilyenkor fagy le -.-“ | |