Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Frizlovacska (42728) 12.03.30 17:45:17 | ||
|
15 perc
| |
| Tehén887 (42511) 12.03.30 17:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Viw (5071) 12.03.30 18:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.30 18:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Frizlovacska (42728) 12.03.30 18:00:26 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.30 18:00:40 | ||
|
Másodiiik! Emberek, még soha nem volt ilyen! Gratula magamnak! | |
| CitromPaci (56220) 12.03.30 18:00:46 | ||
|
Gratulálok vividia55! | |
| musztámg10 (19568) 12.03.30 18:02:32 | ||
|
Gratulálok vividia55^^ | |
| Viw (5071) 12.03.30 18:09:54 | ||
|
Hmm.. Mit kérjek? Kérek egy lvl 4-es Cross country nyerget, ha nem gond. | |
| CitromPaci (56220) 12.03.30 19:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| betti3 (46511) 12.03.30 19:00:03 | ||
|
HOKA CSATA | |
| CitromPaci (56220) 12.03.30 19:08:24 | ||
|
Elektra ezeket kérném ha lehet:
lvl.3 galopp kantár lvl.3 galopp nyereg lvl.2 patkó Előre is köszönöm! | |
| reni9999001 (48467) 12.03.30 20:00:12 | ||
|
HOKA CSATA | |
| reni9999001 (48467) 12.03.30 20:03:31 | ||
|
Akkor egy lvl4-es díjugrato nyerget kérnék:) Ha lehet... ![]() | |
| Glill7 (16684) 12.03.30 20:53:08 | ||
|
Még mindig lehet játszani? | |