Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Elektra (6962) 12.03.29 17:01:26 | ||
|
Végre egyszer sikerlt teljesen pontosan :D | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 17:01:52 | ||
|
Gratulálok Elektra ^.^ | |
| Elektra (6962) 12.03.29 17:05:10 | ||
|
Köszike :)
Ja,és csak hogy tudjátok,holnap én állom a nyereményeket :D | |
| emma123 (37378) 12.03.29 17:17:37 | ||
|
Zamcsim nem tudom jó‘ vót xD | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.29 17:57:54 | ||
|
Nah, most akkor mi van? Azt tudom, hogy reni ma állja a nyereményeket. De az elkövetkezendő napokat illetően összegabalyodtak a szálak. Elmondaná valaki, hogy ki mikor vállalja a nyereményeket? Csak hogy tudjam. | |
| 12lovak12 (52648) 12.03.29 17:59:51 | ||
|
HOKA CSATA | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 17:59:59 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Elektra (6962) 12.03.29 18:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| százViki9 (34428) 12.03.29 18:00:02 | ||
|
HOKA CSATA(Nem tom,hogy van e még játék de talán) | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.29 18:00:02 | ||
|
HOKA CSATA | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 18:00:47 | ||
|
Gratulálok Elektra^^ | |
| Elektra (6962) 12.03.29 18:01:29 | ||
|
Megint én nyertem :D | |
| százViki9 (34428) 12.03.29 18:01:42 | ||
|
2. eh... Irritál xD
Ja am a tegnap nyertem és arra nem kapok semmit?
*Reménykedik* | |
| Bogi2001 (22306) 12.03.29 18:06:07 | ||
|
Még sosem voltam harmadik, ez már haladás...:D Am ha valaki ráér legyen szíves elolvasni a játék előtti hozzászólásomat és ha tud akkor megköszönném válaszát. | |
| Aszusz (3512) 12.03.29 18:33:15 | ||
|
százViki9: Nézd meg reni9999001 (ID: 48467 )piacán, ki van-e téve neked valamilyen tárgy.
Mivel hivatalosan már nincs játék, a mostani játéknapok “saját raktár tartalomból“ lévő felajánlásokból áll. Így a nyereményt a bolhapiacon tudja mindenki átvenni, ha az aznapi játék szervezőjének ír egy levelet, hogy mikor nyert és a felajánlott dolgok közül, mit szeretne kapni. És a játékot szervező játékos is meg kell várni az ajándék átvételéhez. ![]() | |