Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Hokalovi Közösségi Ház

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 10680  

[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)







  Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04    
Ayaveen

Sziasztok!

2012.03.15-én új játék indul a hokalovin!
Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik)

A játék igazán egyszerű:
amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért.
Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA
Spammelni tilos!
Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz.
Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :)
Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása.

A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :))

A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni.
Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását)

Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább.

Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást!

(A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!)


  Elektra (6962) 12.03.29 17:01:26    
Elektra

Végre egyszer sikerlt teljesen pontosan :D


  musztámg10 (19568) 12.03.29 17:01:52    
musztámg10

Gratulálok Elektra ^.^


  Elektra (6962) 12.03.29 17:05:10    
Elektra

Köszike :)
Ja,és csak hogy tudjátok,holnap én állom a nyereményeket :D


  emma123 (37378) 12.03.29 17:17:37    
emma123

Zamcsim nem tudom jó‘ vót xD


  Bogi2001 (22306) 12.03.29 17:57:54    
Bogi2001

Nah, most akkor mi van? Azt tudom, hogy reni ma állja a nyereményeket. De az elkövetkezendő napokat illetően összegabalyodtak a szálak. Elmondaná valaki, hogy ki mikor vállalja a nyereményeket? Csak hogy tudjam.


  12lovak12 (52648) 12.03.29 17:59:51    
12lovak12

HOKA CSATA


  musztámg10 (19568) 12.03.29 17:59:59    
musztámg10

HOKA CSATA


  Elektra (6962) 12.03.29 18:00:00    
Elektra

HOKA CSATA


  százViki9 (34428) 12.03.29 18:00:02    
százViki9

HOKA CSATA(Nem tom,hogy van e még játék de talán)


  Bogi2001 (22306) 12.03.29 18:00:02    
Bogi2001

HOKA CSATA


  musztámg10 (19568) 12.03.29 18:00:47    
musztámg10

Gratulálok Elektra^^


  Elektra (6962) 12.03.29 18:01:29    
Elektra

Megint én nyertem :D


  százViki9 (34428) 12.03.29 18:01:42    
százViki9

2. eh... Irritál xD
Ja am a tegnap nyertem és arra nem kapok semmit?
*Reménykedik*


  Bogi2001 (22306) 12.03.29 18:06:07    
Bogi2001

Még sosem voltam harmadik, ez már haladás...:D Am ha valaki ráér legyen szíves elolvasni a játék előtti hozzászólásomat és ha tud akkor megköszönném válaszát.


  Aszusz (3512) 12.03.29 18:33:15    
Aszusz

százViki9: Nézd meg reni9999001 (ID: 48467 )piacán, ki van-e téve neked valamilyen tárgy.

Mivel hivatalosan már nincs játék, a mostani játéknapok “saját raktár tartalomból“ lévő felajánlásokból áll. Így a nyereményt a bolhapiacon tudja mindenki átvenni, ha az aznapi játék szervezőjének ír egy levelet, hogy mikor nyert és a felajánlott dolgok közül, mit szeretne kapni.

És a játékot szervező játékos is meg kell várni az ajándék átvételéhez.



(aktuális oldal: [ 256 ], összes oldal: 712, Hozzászólások: 10680)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] ... [706] [707] [708] [709] [710] [711] [712]



lónevelde információk