Fórum - Hokalovi Közösségi Ház
[F.JÁTÉK] Időközelítő (önkéntes)

| Ayaveen (1) - 1. 12.03.15 10:15:04 | ||
|
Sziasztok! 2012.03.15-én új játék indul a hokalovin! Egészen 2012.03.18 éjfélig fog tartani! (a hosszú hétvégére esik) A játék igazán egyszerű: amíg tart, minden egész órában X:00 (az x bármilyen szám), lehet küzdeni nyereményekért. Hogyan is működik: amint érzitek, hogy közeleg a következő egész óra, írjátok be, hogy: HOKA CSATA Spammelni tilos! Az nyeri az adott kört, akinek a hozzászólása a legközelebb esett az x:00 időponthoz. Értelemszerűen ez a játék minden órában megismétlődik :) Aki elírja a leírandó szöveget, annak érvénytelen a hozzászólása. A nyeremények változatosak, és fontos, hogy várni kell rájuk! (Csak akkor tudom odaadni, amikor lesz időm. Lehet, hogy akár várnotok is kell egy napot, tehát ennek tudatában játszatok, és legyetek türelemmel! :)) A legelső kör most 11:00 órakor fog indulni. Az fog nyerni, akinek a HOKA CSATA hozzászólása a legközelebb fog esni 11:00-hoz. (azonos időpont esetén az nyer, akinek a rendszer előrébb tette a hozzászólását) Utána a következő kör 12:00-kor, utána 13:00-kor és így tovább. Mindenkinek sok sikert és jó szórakozást! (A játékról itt nyugodtan lehet beszélgetni is, de ide kell beírni a HOKA CSATA üzeneteket is!) | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 18:50:07 | ||
|
Nem felejtettem el a nyerteseket, csak nem érek rá... Ki fogom osztani őket, nem kell félni, de valószínüleg csak 31.-e után... | |
| Elektra (6962) 12.03.29 18:59:58 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Elektra (6962) 12.03.29 19:00:32 | ||
|
Megint én nyertem :) | |
| Soreiru (27284) 12.03.29 19:40:51 | ||
|
Miért ilyen üres a terep??? | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 19:59:58 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Szilaj77 (35504) 12.03.29 20:00:00 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Levnics (20898) 12.03.29 20:00:02 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Zamrae (5619) 12.03.29 20:00:41 | ||
|
Na ne mááár x“D Grat Szilaj77 ^^ | |
| szieszta (44914) 12.03.29 20:01:27 | ||
|
HOKA CSATA | |
| Szilaj77 (35504) 12.03.29 20:01:32 | ||
|
Most én nyertem?Ezt el sem hiszem!!!Pont 00-kor!Még 1× sem nyertem![]() | |
| Szilaj77 (35504) 12.03.29 20:01:56 | ||
|
Köszi Zamír!:) | |
| Szilaj77 (35504) 12.03.29 20:04:01 | ||
|
Még mindíg reni9999001 állja a nyereményeket ugye?
Egy gyapjút kérnék ha még van. | |
| musztámg10 (19568) 12.03.29 20:27:37 | ||
|
Erről is lemaradtam >.< | |
| friesian (8702) 12.03.29 20:36:56 | ||
|
Lehet még játszani??? O.o
Hogy hogy?? | |
| Nelo (39602) 12.03.29 20:58:41 | ||
|
Sziasztok,sok sikert mindenkinek! | |