Switch to English Hírek Rólunk
Nick: Jelszó:
Lónevelde
Az összes üzenet megtekintése

Fórum - Alkotók Kuckója

 » Vissza a témákhoz! « Hozzászólások: 8672  

Bármilyen egyéb alkotás ami nem illik a többi témába :)







  pony56club (16581) - 1. 11.10.21 14:15:26    
pony56club

látom ide még senki nem írt...így ha nem baj..:

1.fejezet
Hatalmas mancsim tompa puffanással érkeztek a talajra.Gyorsan kerülgettem a fákat,és próbáltam utolérni a zsákmányomat:egy nyulat.Nem erőltettem meg magam,egy szökkeléssel mellette termettem,és állkapcsomat a tarkójára zártam.Felemeltem a földről és elroppantottam a gerincét.Letettem a földre és szétnéztem.Hiába voltam vérfarakas hatalmas termettel,attól még mindíg résen kell lennem.Ugyanis mostanában a medvék már jól belehúztak a gyűjtögetésbe,és ma már nem egyszer találkoztam medvével.Őszintén szólva már kezdtem rühelni a medvéket,mert amint elejtek egy nagyobb zsákmányt,azonnal feltűnik egy,aztán mégegy,és mégegy....én meg mehetek el arra amerre látok.Szerencsére nem jött medve,így nyugodtan elfogyaszthattam a nyulat,amiről inkább nem számolnék be...
Hireten hideg szélvihar borzolta fel dús bundámat.Kicsit megráztam magam.Felnéztem az égre.Egy falevél épp az orromra hullt le.Leráztam róla,és megindultam hazafelé.
Ősz volt,jobbanmondva már Október vége volt.A fák már jócskán csupaszok voltak a lombhullatás miatt.Az állatok pedig már szorgosan gyűjtögették téli élelmüket.Én ugyan nem gyűjtögettem,igaz,nem is volt rá szügségem.Mivel van nekem saját házam is.Elvégre vérfarkas vagyok vagy mi‘fene.Nem lett volna muszály vadásznom,de kondiban kell tartanom magam.És amúgy is szerettem farkasként élni,bóklászni az erdőben.Még a hideg ellenére is.Dús bundám ugyanis megvédett a hidegtől,így nem kellett attól tartanom hogy megfagyok.A melegtől sem különesebben,de ez most lényegtelen.
Már az erdő szélén jártam,megtorpnatam.Gyanakvóan szétnéztem,majd átváltoztam emberi alakomba.Gyorsan átszaladtam az úton,a túloldalon meg egyenesen balra kanyarodtam,be az utcába,oda ahol lakok.Megálltam és elővettem az MP-mamat.Elindítottam.Legalább a észreveszik hogy eltüntem,modnhatomazt hogy futni voltam.
Kis faluban élltem,távol a várostól.De nem bántam.Nem szerettem annyira a nagy felhajtást és a zajokat.Inkább szerettem csendben olvasni vagy rajzolni,vagy esetleg valami mást csinálni.Apám és anyám meghalt,akárcsak a nagyszüleim,így nevelőszülőknél laktam.Szerencsére éppelméjűek voltak,és nem voltak túl szigorúak,kivéve egy kissé értetlenebb teremtést:a fiukat.Ugyan még csak 13 volt,de már olyan idegesítő,hogy néha szivesen megnézném az arcát akkor,amikor meglátna farkasként.
Csendesen besurrantam a házba.Kivettem a fülemből a fülhallgatókat és eltettem a készülékkel eggyütt a zsebembe.Olyan halkan mozogtam,amennyira csak tudtam.Szerencsére még mindenki aludt,pedig már fél nyolc volt.Csendben felsurrantam a szobámba.Becsuktam magam mögött az ajtót,és gyorsan megfésültem feketésbarna hajamat.Ugyanis egy kis erdei üldözéstől eléggé feltűnően összegabalyodott,szimplán úgy néztem ki,mintha csak most keltem volna fel az ágyból.Szinte abban a pillanatban ahogy összefogtam a hajamat,meghallottam Angela,a nevelőanyám hangját.
-Triss,gyere kész a kaja!
-Oké!-ordítottam le a szobámból.
Miután végeztem a fésülködéssel,már ép siettem lefele a lépcsőn,amikor különös szag ütötte meg az orromat.A konyhában odamnetem nevelőanyámhoz és kicsit elfancsalított orral ezt kérdeztem:-Járt tegnap nálunk valaki,vagy csak Adam büdösített be?
Angela értetlen ábrázattal meredt rám.-Igen,az új szomszédunk.
-Dehát nincs is új szomszédünk.
-Na jó,nem a miénk,hanem a szomszéd szomszédja,találkoztam vele a boltban és megkérdeztem hogy átjön-e.
-És?
-Átjött,de nem nagyon akart bejönni,talán szégyenlős volt...vagy csak zavarban lehetett...?-miközben anám magában álmélkodott én gyorsan bepakoltam magamba a kaját,aztán már szaladtam is a buszhoz.Na de amilyen balszerencsés vagyok,természetesen lekéstem a buszt...így mehettem gyalog a suliba.


  pony56club (16581) 12.03.06 17:29:44    
pony56club

thestral:imádooom*-*már alig várom a folytatását!:D


  rekaianett (32539) 12.03.06 17:58:47    
rekaianett

ja, oké... akkor itt isznak is, ugye? :) egy kicsit túl emberi ez a csaj gyilkológépnek, de én így imádom, ahogyan van! :)


  Noémi2000 (49199) 12.03.06 18:02:38    
Noémi2000

rekaianett: Már nagyon várom a következő fejezeteket! Mind a két naplót imádom!!!

  Sennala (35031) 12.03.06 19:29:13    
Sennala

Stefan: Ismét hoztad a formád. ;) Színes események,részletes leírás csak dicsérni tudom. ^^ Várom a folytatást!


  thestral27 (21282) 12.03.06 19:35:00    
thestral27

pony,Sennala: köszönöm-köszönöm!^^ Majd csak holnap lesz folyt. mert ma már csak olvasni fogok.^^
rekaianett: igen,itt isznak is!^^


  Mita (49495) 12.03.07 17:40:51    
Mita

Hamarosan hozom a Kitti naplója kövi fejezetét! :)


  rekaianett (32539) 12.03.07 17:58:31    
rekaianett

nbem tom, ezt betettem-e, de most beteszem! :)


Július 16. péntek
Furcsa dolgok…

Nos, tegnap tudjátok, mi történt, de azt nem írtam még le, hogy mi lett a következménye a görkorcsolyázásnak. Amikor levágtam az orrát annak a vacaknak, maradt utána egy hegyes rész, ami egyre jobban belefúródott a bőrömbe. Estére kisebesedett, és most csak ha hozzáérek, úgy sajog, mintha… nem is tudom mihez hasonlítani, olyan ez a fájdalom.
Szóval, egy ideig nem állhatok lábra. Nem tudok mást tenni, csak írni. Az eleje már megvan, az első fejezet címe: Egyedül az esőben, csikószemmel…
Remélem jó lesz, mert miden egyes a fejemben megszülető mondatot minimum háromszor átdolgozom, mire felírom. Az előszó az olvasókhoz szól, de még nincs készen. Ennyi van meg:

Kedves olvasóim:

Önök mit tettek volna, ha elszakítva anyjuktól egy nap kiteszik az utcára magukat, és egy faládában ébrednek az esőben? Na és ha váratlanul magukhoz veszik egy olyan helyen, ahol Önönknél 10-15-ször nagyobbak élnek, és sehol azok, akiket eddig ismert?
Én félnék. Félnék, és ezért megvadulnék, amivel sajnos csak azt érném el, hogy még kevésbé érezném jól magamat…
Pont ez történt Látomással, Selymes-domb vadlovával…

Ennyi van meg… De nekem nem tetszik igazán… Lehet, hogy kitépem az egész oldalt…
Könnyen lehet… Sőt, biztos, hogy kihúzom.
És most innen is, nehogy benne maradjon…
Akkor vissza a Startra!

11.10 Megőrülök! Nem jut eszembe semmi! Nem lehet úgy könyvet írni, hogy semmi ihleted sincsen!
Alig fél perccel később megcsörren a telefon…
- Halló? - veszem fel félénken.
- Szia Susy!
Te Úristen! Ez Hanry hangja!
- Szia! - zavartan nevetek egy kicsit, folytatnám, de Hanry kisegít.
- Csak azért hívlak, hogy nem lenne-e kedved… izé…
- Kedvem az lenne, csak sebek vannak a talpamon, és… ö… borzalmasan fáj… és… most nem megy…
- Ó! Öhh… hát, akkor, szia…
- Hé! Nem is akarsz beszélni velem?
- Most nem lehet… Ne hívj, majd… majd én hívlak…
És annak rendje és módja szerint letette…
Csak állok (illetve ülök), és nem fogom fel, mi van. Hanry… Most dobni akar? Szakítani szeretett volna, csak nem merte? Le akart koptatni?!
Ezt nem hiszem el. Az a srác akiről évek óta álmodozom, egyszerűen az első randink és a második csókunk után el akar tűnni? Mit csináltam rosszul?
Büdös volt a szám?
Nem. Nem volt az, mert végig rágóztam, és mentolos szaga volt…
Ráléptem, vagy idétlen voltam?
Nem, erre sem emlékszek…
Ha csak… Rájött, hogy én nem Susy, hanem Emily See vagyok igazából?
Jaj, ne!
Vissza kell hívnom, és meg kell vele beszélnem…
Hívom, de nem történik semmi… Nem él már ez a szám? De akkor nem tudom elérni!
Ledobom a mobilt, és azt hiszem… talán… sírok.
Ez nem is sima sírás. Ez bőgés.
Hogy csinálhat ki egy pasas ennyire? HOGY?!

11.15 Valami eszembe jutott, lehet, hogy tiszta hülyeség, de azért meg lehet próbálni…
A székkel elugrálok a számítógépig, és rákeresek az egyik közösségi oldalon a srácra…
Megvan! Harry Woderfull, becézve Hanry. Itt lakik nem messze, írok is neki egy levelet, de nem ma… holnap.


  pony56club (16581) 12.03.07 18:18:26    
pony56club

rekaianett:nagyon jó lett!folytasd!:D


  renamon (19564) 12.03.08 14:37:44    
renamon

Riválisok Harca
2.rész

Másnap reggel,mint ahogy gondoltam, gyűléssel kezdődött.Soha nem szerettem a lányok társaságát,számomra a fiúk normálisabbak voltak.A kosaras fiú,aki a fiúk “vezére“, rögtön odajött hozzám.
-Már megint a tracsparti mi?-nézett rá,majd a beszélő lányok után.
-Ja..de, nem izgat.Sztem a fiúk normálisabbak.-néztem rá csillogó szemekkel.
-Hát persze...-nézett a szemembe,és közelebb hajolt.
Megilyedtem,de nem mozdultam.A kosaras fiú unokaöccse éppen akkor jött be.A kosaras még mindig várt.Az unokaöccse mellénk állt,és figyelt.Senki nem mozdult.
-Hahó szerelmesek?!-kiabálta.
A kosaras befogta unokaöccse száját,majd megfogta a kezem.
-Ez több mint szövetségmondta,majd kihúzta magát és elsétált.
-Ez mit jelent?-kérdezem unokaöccsét aki még mindig kérdő szemmel nézett kosarasom után.
-Szerintem.-nagyot nyelt,-szerelmes beléd.
Szemem kigúvadt.A lányok bejöttek.Felálltam majd kiviharoztam a teremből.Mázlim volt,mert éppen a kosarasba futottam.
-Várj..-mondtam volna tovább is de már olyan közel volt hogy...hogy...csók lett belőle..
Megölelt..
Álom vagy valóság?-kérdeztem magamtól.Hirtelen felébredtem..ez rémálom.A kancagó lányok ott áltak az ajtóban és röhögtek rajtnuk.
-Ezt nem hiszem el.fogtam a fejem.
A fiú cselekedett.A lányok felé indult.
-Itt és most befejezni.Semmi vicces nincs itt.Aki nem tűnik el 3-ra azt...-nem akarta kimondani hogy megveri őket.
Ismét hozzám fordult.
-3-kor ráérsz?-kérdezte,majd bement a terembe.

Ennyire volt időm.


  Fanday99 (50302) 12.03.08 15:31:32    
Fanday99

bár megint csak egy komit kaptam a cím nélküli vámpíros sztorimra, folytatom

1792. március 6. hajnali 4.

Kiviharzottam a kastélyból, de a fekete márványlépcsőn megálltam, és végigsimítottam a kaput őrző mészkőoroszlánok hátán. Hirtelen eluralkodott rajtam a félelem, végigsimítottam a hosszú, olasz tőr borotvaéles pengéjén. Ez némileg megnyugtatott. Besétáltam a tölgyerdőbe, és reméltem, hogy találok néhány ellenséges katonát vagy portyázót, akikből belakhatok. Végignéztem az erdőt, de nem találtam egy árva lelket sem. Ne már, vadat kell ejtenem, gondoltam dühösen, mert a vadak vére nem olyan tápláló, mint az embereké. Leguggoltam, és a nyirkos földön lévő nyomokat kezdtem vizsgálni. Minden egyes nyomon végigsimítottam. . Amikor egy vadkannyomot akartam megsimítani, valami megégette a bőrömet. Természetesen tudtam, mi az. Letéptem a nyakamról a medálomat, mely egy sárgásvörös kő volt arannyal futtatva, aranyláncra fűzve, Egy arany oroszlánfej is volt rajta, mely abban segít, hogy a nyakamba tehessem a medált. A kövecske belsejében eleven tűz lobogott. Kitaláljátok, mi ez? Nem? Ez egy tűzkő. Természetesen van vízkő földkő és szélkő is, de azokból több van a világon. Ez azonban, mivel ez a legveszélyesebb és legerősebb, összesen negyvenkét darabbal gazdagítja a világot. Viselőjének plusz erőt biztosít. Meleget, fényt biztosít, ha arra van szükség, figyelmeztet a veszélyre, és még sok más képessége van. Gyorsan a tenyerembe zártam. Nem volt időm tűnődni, hogy vajon mi lehet az a veszély, mert zörrent a bokor, és egy beteges, szőke hajú kék szemű sovány férfi lépett elém. Vigyorgott.
- Régi barátok. Nerm gondoltam, hogy vagy olyan bolond, hogy miután húdsz éve majdnem megoltelek, még be mersz hatolni az én területemre.-mondta gúnyosan.
- Nem félek tőled, Endre. Soha nem is féltem, és nem is fogok. Ez a terület nem csak a tiéd.
- Nem? Megszerezzem?- kérdezett vissza, a következő pillanatban vérfarkassá változott és ledöntött a lábamról.
Csak feküdtem a földön, a fejem tompán sajgott az esés erejétől. Folyamatosan kapkodtam el a fejem, nehogy betörje a koponyámat. Látásom elhomályosult. Becsuktam a szemem, várván az utolsó harapást. A bűzös leheletet éreztem, de aztán csak egy fojtott nyögést hallottam, egy test tompa puffanását, és a szemem sarkából egy futó, fekete árnyalakot. Fölültem. Mellettem emberré változva Endre feküdt eszméletlenül. Szédültem. Pillantást vetettem a medálomra. Még mindig forró volt a tűzkő, és ezúttal lávarögök úszkáltak benne. Ez is egy jelzés volt. Egy kört és egy óriáskígyót rajzoltam bele a nyirkos földbe, mire megnyílt alattam a föld. Egy trónteremben találtam magam, a vamprellák királynőjének tróntermében. féltérdre ereszkedtem, fejemet lehajtottam.
- Állj fel, küldetésed van- hallottam egy lágy, anyáskodó hangot.
Felálltam, és bele néztem a szemébe a királynőnek. Vörös haja bearanyozta a vállát és hátát, kék szemeiben virágforma izzott.
- Férfi vamprellákkal fogjuk benépesíteni a földet. Ehhez kell nekem egy tűzkő, a Lángszív. Társad is lesz, ak9ivel meg kell keresned. Most eridj. Egy hét múlva indultok.
- Ki lesz a társam?
- Elküldtem, hogy keressen meg. Most neked kell megkeresned őt. A témát ezennel lezártam. Ég veled.
Meghajoltam és kimentem. Fejemben ezernyi kérdés kavargott. Vajon a megmentőm lehetett a társam? Akkor miért nem maradt velem? A fejem borzasztóan fájt, ezért hazamentem és lefejüdtem aludni. Endrével való találkozásom több volt, mint elég.


ezt összecsaptam,de komikat, címajánlatokat és építőkritikákat kérhetek?


  renamon (19564) 12.03.08 15:41:11    
renamon

Fanday:Címjánló

Vampire Castle


  Fanday99 (50302) 12.03.08 15:45:16    
Fanday99

köszönöm, renamon, bár ez nem arról fog szólni. azért köszi

  pony56club (16581) 12.03.08 16:50:04    
pony56club

Fanday:nagyon jó lett megint^^
renamon:folytasd!:D
na,hatig megpróbálok valamennyit összehozni a történetemből^^


  pony56club (16581) 12.03.08 17:48:03    
pony56club

Démonvér
2.fejezet


Olyan gyorsan,amennyire csak tudtam vágtam magamat át a tömegen,egyenesen a hangzavar felé.Amikor odaértem,már majdnem kihúztam a kardomat,amikor megpillantottam a hangorkán keletkezésének az okát.Medvék?-kérdeztem magamtól,miközben értetlenül álltam és néztem a felállított ketrecekben fel-alá járó hatalmas állatokat.
Ezek tényleg félnek a medvéktől?-intézte felém a kérdést Juro,aki már ugyanúgy értetlenül nézte az állatokat.
Leguggoltam hozzá,hogy ne nézzenek hülyének hogy csak úgy beszélek egy kutyával,ami amúgy póráz nélkül járkál ide-oda.Megvakartam a nyakát-Tudod az embereknek sok állat tűnik veszélyesnek,vannak akik még akkor se mennek az állítólagos veszélyforrás közelébe,ha az ketrecben van.De vannak akik elég merészek ahhoz,hogy odaálljanak elé-böktem a fejemmel néhány fiú felé,akik ámulattal nézték a ragadozókat,talán túlságosan is közelről.-Néha még figyelmeztetni is kell őket,hogy túl közel vannak-sóhajtottam,és felálltam,majd a fiúcsapat felé sétáltam.
-Közel vagytok,veszélyes,még a végén bajotok eshet-mondtam szelíden.
-Miért esne bajunk?Ketrecben vannak!Nem tudnak kiszabadulni...-mondta az egyik pimaszul.
-Na jó,akkor mondom így-sóhajtottam,és szigorúbb hangnemre vettem magam-Vagy elmentek,vagy pedig szólok a főnöknek,hogy piszkáljátok a medvéinket.
Erre már megszeppentek-Jól van,jól van,megyünk is-mondta lehangoltan az egyik,és elmentek.
Miféle főnök?-kocogott oda mellém Juro.
-Nincs főnök,csak elküldtem őket távolabb-mondtam unottan.
Gonosz banya-viccelődött a démonkutya.
-Én nem vagyok banya,hanem dé...
-Kimondod a szót,és akkor már megint elismered hogy mi vagy-hallottam valakinek a hangját mögöttem.Nem fordultam meg,mert tökéletesen tudtam,hogy ki az.Seth.
-Nem tagadom le a mivoltomat-vontam meg a vállam.
Hirtelen az egyik medve két lábra állt mögöttem,és felüvöltött.Ránéztem,de amikor rápillantottam,nem hittem a szememnek.Az állatból fekete és vörös árnyalatos lángok csaptak fel,szeme vörösre váltott,állkapcsa
kiszélesedett,amiben a fogai mint megannyi tűhegyes kés nyúlt meg,karmai pedig szintén vöröses-feketés színbe váltott át.Végtagjai megnyúltak,gerinteiből pedig tüskék kezdtek el kiállni.Ahogy a visszaállt négylábra,testartása olyan volt,mint valami hátát felnyújtóztató macskának.Rövid farka pedig hosszú fekete farokká váltott át.Ahogy a többi állatra is átnéztem,mindegyik ugyan így festett.
-Démonok?-mordultam fel,és egyből a kardom nyelére tettem a kardomat,hogy bármikor ki tudjam húzni a hüvelyéből azt.
-Méghozzá nem is a gyenge fajtából-állt mellém Shet.
-Juro-szóltam hátra a kutyának,aki azonnal átváltozott a démoni alakjába.Nem sokban változott meg,csak kétszer akkora lett,mint eredetileg,és fekete bundája lett fehér helyett,amiben itt-ott feltűnt néhány vörös szőrszál,illetve a nyaka tetején,ott,ahol a lovaknál sörény szokott lenni,ott most neki sötétvörös hosszabb szőr nőtt.
Hátranéztem,és láttam hogy minden ember menekül,arra,amerre csak tud.
-Tiszta a terep-mondtam miután a főtéren senki sem maradt,kivéve a démonokat,és minket-Kezdhetjük.

kicsit rövidebb lett mint az előző,de most gyorsan írtam,szerintem meg is látszik rajta^^“ de azért még KOMIKAT!:)


  Fanday99 (50302) 12.03.08 18:44:30    
Fanday99

pony: köszi:)


(aktuális oldal: [ 253 ], összes oldal: 579, Hozzászólások: 8672)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] ... [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579]



lónevelde információk